Artykuły:


Fotowoltaika Katowice

fotowoltaika-katowice-30kw_400Fotowoltaika Katowice: Nasza firma zajmuje się branżą fotowoltaiczną od ponad 10 lat. Jako krakowska firma fotowoltaiczna wykonaliśmy ponad tysiąc instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Nie ograniczamy się do województwa małopolskiego, gdyż oferowane przez nas wyceny na montaż systemów fotowoltaicznych cieszą się uznaniem przyszłych prosumentów mieszkających nawet w najbardziej odległych zakątkach naszego kraju.

Dysponując pięcioma wyspecjalizowanymi, co najmniej pięcioosobowymi zespołami, udało nam się zamontować panele fotowoltaiczne jednocześnie na pięciu inwestycjach w różnych lokalizacjach.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz poznając nowości produktowe w branży fotowoltaicznej. Jest to bardzo ważne, ponieważ parametry paneli fotowoltaicznych zmieniają się co tydzień.

Z powyższych względów nasze oferty są dla naszych klientów bardzo atrakcyjne pod wieloma względami. Przed przygotowaniem wyceny zawsze przeprowadzamy wywiad energetyczny, co pozwala nam dostosować wycenę PV dokładnie do potrzeb i oczekiwań Klienta. Niektórzy klienci obawiają się krótkoterminowego zwrotu z inwestycji, podczas gdy inni chcą możliwie najbardziej wydajnych i wysokiej jakości paneli.

Nasza firma GoPV łączy wszystkie potrzeby klientów z parametrami modułów fotowoltaicznych i zapewnia bardzo konkurencyjną ofertę w porównaniu do innych firm. Po pierwsze, jest rzetelnie dostosowany do potrzeb klienta, a nie do potrzeb tego, co sprzedajemy.

Zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski chcące zostać prosumentami.

© 2022 it-ever.eu | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm