Artykuły:


iPhone SE serwis

iPhone SE

Podane w naszym serwisie ceny uwzględniają niezbędne części i usługi serwisowe. Na nasze usługi udzielamy gwarancji na okres 6 miesięcy. Większość usterek usuwamy na miejscu w przeciągu 40 minut - możemy więc pomóc Ci błyskawicznie.

Wymiana szyby wyświetlacza*

W naszym serwisie wykonujemy regenerację szyby telefonu z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Pozwala to na przywrócenie sprawności sprzed usterki. Regeneracja jest możliwa wyłącznie w sytuacji, w której wyświetlacz jest:

 • oryginalny,

 • pozbawiony widocznych przebarwień,

 • ma działający system dotykowy - z wyjątkiem modeli iPhone X/XR/XS/XS Max, w których moduł ten jest wymienialny.

Wyświetlacz oryginalny

W sytuacji, w której nie jest możliwa regeneracja szyby - np. wskutek poważnych uszkodzeń LCD - konieczne jest zamontowanie pełnego, oryginalnego setu. Poprzez wykorzystanie odpowiednich narzędzi zyskujemy możliwość odzyskania danych z uszkodzonego elementu i wgranie ich ponownie do nowego setu. Pozwala to na zachowanie funkcji True Tone.

 

Naprawa serwisowa obejmuje również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Zamiennik TFT

Nasz serwis oferuje również możliwość zainstalowania setu opartego na zamiennych częściach. Jakościowo nie odbiegają one jakością od oryginalnych części. Po naprawie wyświetlacz Apple funkcjonuje dokładnie tak samo jak przed usterką.

 

Serwis obejmuje wymianę uszczelki fabrycznej na nową.

Wymiana baterii

Bateria stanowi istotny element każdego telefonu. W przypadku jej wymiany wykorzystujemy wyłącznie części oryginalne, dopasowane do modelu urządzenia. Zastosowanie oryginalnych podzespołów jest gwarancją rozpoznania baterii przez system iOS i monitorowania jej zasobów z poziomu urządzenia.

 

Baterię należy wymienić na nową w sytuacji, w której:

 • doszło do jej spuchnięcia,

 • urządzenie samo się restartuje,

 • w ustawieniach baterii pojawia się komunikat o serwisie,

 • bardzo szybko się ładuje i rozładowuje.

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Port ładowania telefonu w miarę eksploatacji telefonu zużywa się i może nie spełniać pierwotnych założeń. Nasz serwis świadczy usługę wymiany taśmy z gniazdem ładowania w oparciu o oryginalne elementy. Wymiana taśmy pozwala również na zlikwidowanie takich problemów jak:

 • słaby zasięg,

 • brak wibracji,

 • niedziałający głośnik główny,

 • niesprawny mikrofon.

 

Usługa serwisowa przewiduje również wymianę uszczelki fabrycznej na nową.

Głośnik rozmów

Telefony od Apple wyposażone są w dwa niezależne głośniki. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za rozmowy, natomiast drugi za odtwarzanie multimediów. W przypadku awarii głośnika rozmów, wykonujemy usługę jego wymiany na fabrycznie nowy i oryginalny element. Przy wymianie usuwamy również zabrudzenia nagromadzone na siateczkach ochronnych.

 

Cena dotyczy wyłącznie wymiany głośnika do rozmów, w celu wymiany głośnika odpowiedzialnego za multimedia konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

 

Prace serwisowe przewidują również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

W przypadku upadku telefonu ze znacznej wysokości może dojść do uszkodzenia kamery telefonu. Usterka objawia się czarnym ekranem przy próbie uruchomienia aplikacji telefonu. Jeżeli restart urządzenia nie pomaga zlikwidować problemu konieczne będzie wymontowanie wadliwego elementu i zamontowanie nowej, oryginalnej kamery. Jeżeli w kamerze pojawiają się zabrudzenia - widoczne na zdjęciach - konieczna jest również wymiana na nowy element, gdyż nie ma możliwości samego wyczyszczenia tej części.

 

W serwisie wykorzystujemy jedynie oryginalne elementy, które pozwalają na przywrócenie jakości zdjęć sprzed usterki.

 

Prace serwisowe obejmują również wymianę fabrycznej uszczelki na nową.

Taśma power/przycisków bocznych

Nasz serwis świadczy usługi związane z naprawą uszkodzonej taśmy power. Wykonujemy również wymianę przycisków bocznych na nowe. Wymiana przycisków jest konieczna w sytuacji, w której:

 • zapadają się,

 • nie ma możliwości korzystania z przycisku wybudzania,

 • sterowanie poziomem głośności nie działa.

Naprawa serwisowa uwzględnia również wymianę fabrycznej uszczelki na nowy element.

 

Przycisk Home

W sytuacji, w której nie ma możliwości naprawy taśmy z powodu jej poważnego uszkodzenia, konieczna jest jej wymiana na nowy element. Operacja ta często związana jest jednak z utratą funkcji Touch ID. Podana cena dotyczy wyłącznie wymiany taśmy na nowy element. Cena naprawy ustalana jest indywidualnie po sprawdzeniu zakresu uszkodzeń.

© 2022 it-ever.eu | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm