Artykuły:


Wylewki anhydrytowe

Wylewki maszynowe


Firma wylewki PRO przedstawia usługi w obszarze przygotowywania wylewek maszynowych za sprawą agregata posadzkowego. Użycie jej sprawia, że zmieszanie wylewki betonowej jest krótsze, jesteśmy pewni idealnie wymieszanych składników (plastyfikator, cement, żwir, piasek, woda) oraz daje możliwość wylanie przygotowanej wylewki maszynowej betonowej dalej przy udziale specjalnych węży.

Wylewki maszynowe betonowe są wytrzymałe. Słyną ze dzięki odporności na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom po użyciu Centrament Rapid 610 domieszki, Wylewki anhydrytowe wykorzystywane są na zewnątrz domu np. do ścierzek ogrodowych, schodów, tarasów.

Wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe to wylewki, z wykorzystaniem odwodnionego cementu zwanego poprostu anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są ciekłe przez to idealnie wpływają do dziurawych zakamarków jak pęknięcia pod rurkami z ogrzewaniem podłogowym lub przerwy między styropianem. Wylewki anhydrytowe są bardzo plastyczne z tego powodu nie używa się do ich zastosowania dodatkowego wzmocnienia. Mają wielką wytrzymałością na naciągnięcia oraz dobrym przewodnikiem ciepła. To sprawia, idealnie pasują do ogrzewania podłogowego.

© 2022 it-ever.eu | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm