Artykuły:


Wylewki Kraków

Wylewki maszynowe

Nasza firma wykonuje usługi w zakresie wykonywania wylewek maszynowych dzięki agregata. Włączenie jej powoduje, że zrobienie wylewki Kraków przebiega sprawniej, jesteśmy pewni idealnie zmieszanych składników plastyfikator lub umożliwia podanie przygotowanej wylewki anhydrytowej dalej dzięki wykorzystaniu agregatowych węży.

Wylewki maszynowe są bardzo trwałe. Słyną ze dzięki odporności na erozję. Dzięki tym parametrom po użyciu Sika Antifreeze FS 1 domieszki, Wylewki maszynowe betonowe przystosowane są do użycia na zewnątrz domu np. do ścierzek ogrodowych, schodów, tarasów.

Wylewki anhydrytowe

Anhydryty to wylewki, z wykorzystaniem odwodnionego cementu zwanego anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są lejące się przez to idealnie wlewają się do wolnych lokalizacji jak puste przestrzenie . Wylewki anhydrytowe są bardzo plastyczne przez to nie używa się do ich ułożenia zbrojenia. Posiadają stosunkowo dużą wytrzymałością na naprężenia oraz dobrym przewodzeniem ciepła. To sprawia, że chętnie są wybierane do ogrzewania podłogowego.

© 2022 it-ever.eu | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm